NAJLEPSZA ATRAKCJA BIZNESOWA

Jestem BarOn, poznajmy się

Mobilny robot-barman gotowy do pracy

BarOn to rzadko spotykany w pełni zautomatyzowany robot-barman, który za pomocą dwóch elastycznych, wyjątkowo zręcznych ramion jest w stanie przygotować dowolnego drinka, wzbudzając niemały zachwyt wśród gości.

Posiada zaawansowane czujniki siły i zautomatyzowany stół barmański, które sprawiają, że dzięki doskonałej precyzji zawsze odmierzy idealną porcję trunku, a do tego uwija się sprawnie i szybko, nie narzekając na zmęczenie.

GDZIE
MOGĘ PRACOWAĆ?

  • Eventy firmowe
  • Targi
  • Konferencje
  • Showroomy
  • Restauracje i bary

POMAGAM FIRMOM SIĘ WYRÓŹNIĆ

BarOn jest humanoidalnym robotem, który nie ma ambicji zastąpić człowieka, ale stanowić atrakcyjną ciekawostkę, na przykład na firmowym evencie.

SKĄD POCHODZI MOJE IMIĘ?

Imię robota pochodzi od angielskich słów Bar i ON, sugerując, że barman zawsze jest gotowy do pracy. Naszym celem jest to aby robot funkcjonował ramię w ramię z ludźmi, towarzysząc im w zabawie.

JAKIE SĄ MOJE ZALETY?

BarOn nigdy nie narzeka, wysłucha każdej historii, a w swoich staraniach nie spocznie, dopóki wszyscy goście nie będą zadowoleni. Spełni wszystkie ich życzenia, przygotowując cierpliwie zamówione drinki – na bazie alkoholu czy te „bez procentów”.

Jakie emocje wywołuje BarOn?Innowacja dostępna dla każdego


Pyszne drinki z ulubionych składników Twoich gości

Obserwowanie, jak sprawnie i precyzyjnie się porusza to sama przyjemność! Z jego unikalnych umiejętności chętnie korzystają przedsiębiorcy, którzy chcą zrobić wrażenie na pracownikach i konkurencji.

Badania dowodzą niezbicie, że 92% osób, które miały styczność ze sprytnym robotem uznaje go za niesamowite zjawisko. Nic dziwnego – zasięg ramion robota BarOn jest dokładnie taki, jak u człowieka, a pewność, szybkość i precyzja jego ruchów przekłada się na kapitalne zjawisko, które może zainteresować nie tylko zadeklarowanych miłośników nowinek ze świata technologii.


ZOBACZ
BARON'A W AKCJI

BarOn jest symbolem zautomatyzowanej, ale nadal przyjaznej człowiekowi przyszłości, w której bariery stojące na drodze między ludźmi a urządzeniami przestają mieć znaczenie.

Skontaktuj się z nami

lub zapytaj o wolny termin